Jsem terapeutka a koučka. Působím v centru Brna.

Život máme ve svých rukou, je jen na nás, jak bude vypadat! Pokud si přejete, aby váš život nabral jiný směr, můžeme na tom začít pracovat společně.

Od roku 2011 do roku 2016 jsem působila v Centru Anabell, které se zaměřuje na pomoc lidem s poruchami příjmu potravy a kde jsem se věnovala individuálnímu, párovému i skupinovému poradenství, intervenční a lektorské činnosti. S tematikou poruch příjmu potravy mám mnohaleté pracovní zkušenosti.

Vystudovala jsem obor Sociální pedagogika a poradenství na Filozofické Fakultě Masarykovy univerzity, jsem absolventkou výcviku Telefonické krizové intervence a Internetového poradenství. Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v satiterapii. Pravidelně publikuji pro www.zena.cz a www.prozeny.cz. Věnuji se také psaní článků na svém blogu.

Pokud vás napadají jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit.

Dětská terapie

Děti věří na pohádky, zázraky a kouzla. Milují hry, ty jim otevírají dveře do říší, kde je možné všechno, velkou část dne se smějí. Jejich svět hýří barvami a není pouze černobílý. Někdy se však v jejich životě uděje něco zásadního a všechno je jinak. Vytratí se nejen smích, ale i dětská jiskřička víry v to, že svět je dobrý. Přišlo velké zranění a dítě neví, jak se s ním vypořádat. Nezná žádný klíč. A v této chvíli má terapie důležité místo.

Dítě je chytré a vnímavé, cítí, jaká doma panuje atmosféra. Pokud je plná strachu, nejistoty, zlosti, zranění, projeví se to i na dítěti, které tyto emoce nasává.

Potíže v dětském kolektivu, různé obavy a fobie, noční můry, noční pomočování, somatické bolesti, změny chování, stres, ADHD. Témata a oblasti jsou různé, na každou se však terapie zaměřuje.

Jak terapie probíhá?

Kromě povídání vnáším na terapii s dětmi i hry, pohádky, příběhy, malování, tanec a další techniky, které přizpůsobuji věku dítěte. Vždy respektuji, co má dítě rádo, co ho baví, žádnou z technik mu nevnucuji, vše je na naši společné domluvě.

Je pro mě důležité, aby se dítě cítilo na terapii bezpečně, aby mi důvěřovalo.

Ceník

 • Individuální terapie 50 minut
  700 Kč
  * Možnost i telefonní / Skype konzultace
  * Balíček 10 sezení 6000 Kč
 • Párová a rodinná terapie 50 minut
  800 Kč
  * Balíček 10 sezení 7000 Kč

Objednaný termín sezení je závazný. V případě zrušení sezení z vaší strany méně než 48 hodin předem vám bude účtován storno poplatek ve výši 100 %.

Kontakt

Pro výběr termínu sezení mě kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo skrze formulář.

Mgr. Klára Gelnarová
Tel.: +420 739 962 233
klara@poradenstvi-gelnarova.cz
www.facebook.com/Mgr.Klara.Gelnarova
Sezení probíhají na adrese: Jakubské náměstí 5, 602 00 Brno, 5. patro
IČO: 05994683 · Podnikatel je zapsán do živnostenského rejstříku.

Napište mi