Vážím si krás každodenního života. Mám radost z maličkostí. Potěší mě úsměv svůj i ostatních.

Jsem frekventantkou psychoterapeutického výcviku v satiterapii. Vystudovala jsem obor Sociální pedagogika a poradenství na Filozofické Fakultě Masarykovy univerzity, jsem absolventkou výcviku Telefonické krizové intervence a Internetového poradenství. Pravidelně publikuji pro www.zena.cz a www.prozeny.cz. Věnuji se také psaní článků na svém blogu.

Pokud vás napadají jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit.

Dětská terapie

Děti věří na pohádky, zázraky a kouzla. Milují hry, ty jim otevírají dveře do říší, kde je možné všechno, velkou část dne se smějí. Jejich svět hýří barvami a není pouze černobílý. Někdy se však v jejich životě uděje něco zásadního a všechno je jinak. Vytratí se nejen smích, ale i dětská jiskřička víry v to, že svět je dobrý. Přišlo velké zranění a dítě neví, jak se s ním vypořádat. Nezná žádný klíč. A v této chvíli má terapie důležité místo.

Dítě je chytré a vnímavé, cítí, jaká doma panuje atmosféra. Pokud je plná strachu, nejistoty, zlosti, zranění, projeví se to i na dítěti, které tyto emoce nasává.

Potíže v dětském kolektivu, různé obavy a fobie, noční můry, noční pomočování, somatické bolesti, změny chování, stres, ADHD. Témata a oblasti jsou různé, na každou se však terapie zaměřuje.

Jak terapie probíhá?

Kromě povídání vnáším na terapii s dětmi i hry, pohádky, příběhy, malování, tanec a další techniky, které přizpůsobuji věku dítěte. Vždy respektuji, co má dítě rádo, co ho baví, žádnou z technik mu nevnucuji, vše je na naši společné domluvě.

Je pro mě důležité, aby se dítě cítilo na terapii bezpečně, aby mi důvěřovalo.

Ceník

 • Individuální terapie 50 minut
  700 Kč
  * Možnost i telefonní / Skype konzultace
  * Balíček 10 sezení 6000 Kč
 • Párová a rodinná terapie 50 minut
  800 Kč
  * Balíček 10 sezení 7000 Kč

Kontakt

Pro výběr termínu sezení mě kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo skrze formulář.

Mgr. Klára Gelnarová
Tel.: +420 739 962 233
E-mail: klara@poradenstvi-gelnarova.cz
www.facebook.com/Mgr.Klara.Gelnarova
Adresa poradny: Masarykova 37, 602 00 Brno (5. patro, zvonek Centrum Anabell)

Napište mi